Авторизация


Забыли пароль?

Подключеные

Главная
Водный стадион в Киеве
  Депутати Київради підтримали ініціативу Федерацій веслувальних видів спорту по створенню Водного стадіону в затоці Оболонь міста Києва

Проблему відсутності тренувальної бази саме з цих видів спорту обговорювали на засіданні Київради, яке проходило 17 червня 2010 року у формі громадських слухань.

Як повідомив секретар Київради Олесь Довгий, проект рішення щодо створення Водного стадіону буде внесено на наступному пленарному засіданні після проходження усіх належних процедур.

За словами представника Федерації веслового слалому України Олександра Горгана, необхідність створення стадіону обумовлена занепадом, який переживають веслувальні види спорту у місті Києві. «Веслування в Києві зникло. Зараз у збірних України з цього виду спорту фактично немає киян. Середній рік тренерів з веслування – 57 років», - відзначив О. Горган. Він нагадав, що взагалі за останні 15 років молоді, яка займається спортом в місті Києві, стало вчетверо менше.

Під час громадських слухань доповідач зауважив, що в той же час у Києві знаходиться унікальний водний об’єкт, рівного якому немає навіть у Європі. Йдеться про затоку Оболонь, яка по всіх показниках має змогу до проведення змагань міжнародного рівня, залишилося лише обладнати відповідну базу.

Секретар Київради підтримав ініціативу спортсменів щодо створення Водного стадіону. «Я особисто долучаюсь до пропозиції депутата Валерія Мошенського підтримати ваш проект і вважаю, що багато хто з присутніх зможе допомогти знайти джерела фінансування для цієї доброї справи», - запевнив Олесь Довгий. Секретар Київради зазначив, що, при можливості корегування бюджету міста на поточний рік, він особисто буде відстоювати питання фінансування цього об’єкту.

 

Источник: http://www.kmv.gov.ua/news.asp?IdType=1&Id=220224

 

 
« Пред.   След. »
карта logs1 карта logs2 карта logs3 карта logs4 карта logs5 карта logs6 карта logs7 карта logs8 карта logs9 карта logs10 карта logs11 карта logs12 карта logs13 карта logs14 карта logs15 карта logs16 карта logs17 карта logs18 карта logs19 карта logs20 карта logs21 карта logs22 карта logs23 карта logs24 карта logs25
© 2021 Федерация гребного слалома Украины
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
 bigmir)net TOP 100