Посісти місце на одному з перелічених змагань:

Майстер спорту України міжнародного класу

4-8 на Олімпійських іграх;

4-6 на чемпіонаті світу в олімпійських номерах програми;

1-3 на чемпіонаті світу в неолімпійських номерах програми;

1-3 на чемпіонаті світу серед молоді до 23 років в олімпійських номерах програми;

1-2 на чемпіонаті світу серед молоді до 23 років у неолімпійських номерах програми;

1 на чемпіонаті світу серед юніорів;

1 на Всесвітній універсіаді;

1-3 на чемпіонаті Європи в олімпійських номерах програми;

1-2 на чемпіонаті Європи в неолімпійських номерах програми;

1-3 на етапах Кубка світу в олімпійських номерах програми;

1 на етапах Кубка світу в неолімпійських номерах програми;

1-2 на чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років в олімпійських номерах програми;

1 на чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років у неолімпійських номерах програми;

1 на офіційних міжнародних змаганнях категорії "А".

Майстер спорту України

2-3 на Всесвітній універсіаді;

4-8 на чемпіонаті Європи в олімпійських номерах програми;

4-6 на етапах Кубка світу в олімпійських номерах програми;

2-5 на чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років у неолімпійських номерах програми;

1-3 на чемпіонаті Європи серед юніорів в олімпійських номерах програми;

1 на чемпіонаті Європи серед юніорів у неолімпійських номерах програми;

1-3 на чемпіонаті України в індивідуальних перегонах (С-1ч, С-1ж,
К-1ч, К-1ж, С-2) за наявності не менше 10 екіпажів;

1 на чемпіонаті України у командних перегонах за наявності не менше 8 команд;

1 на чемпіонаті України у класі човнів С-2 у командних перегонах за наявності не менше 6 команд;

1-2 у розіграші Кубка України в індивідуальних перегонах (С-1ч,
С-1ж, К-1ч, К-1ж, С-2) за наявності не менше 10 екіпажів;

1 у розіграші Кубка України у командних перегонах за наявності не менше 10 команд;

1 у розіграші Кубка України у класі човнів С-2 у командних перегонах за наявності не менше 6 команд;

1-2 на чемпіонаті України серед молоді до 23 років в індивідуальних перегонах (С-1ч, С-1ж, К-1ч, К-1ж, С-2) за наявності не менше 10 екіпажів;

1 на чемпіонаті України серед молоді у класі човнів С-2 за наявності не менше 6 екіпажів;

(С-1ч, С-1ж, К-1ч, К-1ж, С-2);

1-2 на чемпіонаті України серед юніорів у командних перегонах за наявності не менше 8 команд;

1 на чемпіонаті України серед юніорів у класі човнів С-2 у командних перегонах за наявності не менше 6 команд;

1 на відкритому чемпіонаті фізкультурно-спортивного товариства "Україна".

І розряд

1-3 на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат старшої вікової групи в індивідуальних перегонах;

1-2 на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат старшої вікової групи у командних перегонах за наявності не менше 8 команд;

1-2 на змаганнях V рангу в індивідуальних перегонах.

ІІ розряд

3-6 на змаганнях V рангу в індивідуальних перегонах;

4-6 на змаганнях V рангу за умови здобуття перемоги над 3 екіпажами, спортсмени яких мають ІІ розряд, або над 6 екіпажами з ІІІ розрядом;

1-2 на змаганнях V рангу, якщо в них беруть участь не менше
15 екіпажів.

ІІІ розряд

1-3 на змаганнях V рангу за умови здобуття перемоги над 3 екіпажами, спортсмени яких мають ІІІ розряд;

1 на змаганнях V рангу за умови участі не менше 6 екіпажів;

1-2 на змаганнях V рангу за умови участі не менше 12 екіпажів.

І юнацький розряд

1-2 на змаганнях V рангу за умови участі не менше 6 екіпажів та здобути перемогу над 3 екіпажами з І юнацьким розрядом.

ІІ юнацький розряд

1-3 — на змаганнях V рангу серед юнаків та дівчат за умови участі не менше 6 екіпажів та здобути перемогу над 3 екіпажами з ІІ юнацьким розрядом;

1 на змаганнях V рангу серед юнаків та дівчат за умови участі не менше 6 екіпажів;

1-2 на змаганнях V рангу серед юнаків та дівчат за умови участі не менше 12 екіпажів;

1-3 на змаганнях V рангу серед юнаків та дівчат за умови участі не менше 18 екіпажів.

Примітки:

1. Спортивне звання "Майстер спорту України", спортивний розряд "Кандидат у майстри спорту України", І розряд присвоюються за результатами змагань у слаломі (олімпійський) та командних перегонах.

2. Спортивне звання "Майстер спорту України", спортивний розряд "Кандидат у майстри спорту України", І розряд присвоюються за умови здобуття перемоги над 3 екіпажами (2 командами), спортсмени яких мають розряди не нижче ніж той, який присвоюється, за наявності плану дистанції та суддівського акта щодо визначення категорії складності дистанції.

3. Розряд для екіпажу (команди) визначається відповідно до вищого розряду, який мають 50 % членів екіпажу.

4. І та І юнацький розряди присвоюються за умови виконання контрольних нормативів ЗФП, в яких потрібно набрати 12 балів у трьох вправах за вибором.